Loučení se svobodou neboli rozlučka se svobodou je oblíbená oslava na počest ženicha i nevěsty, která se řadí mezi svatební tradice. Ať už naplánujete rozlučku se svobodou jako jednodenní akci nebo víkendovou párty, je vhodné předem vymyslet zajímavý program, aby se hosté bavili a ženich si před svatbou užil “poslední dny volnosti” v maximální možné míře. 

Důvodem rozlučky je nejen uvolnění se před svatbou, ale také strávení příjemného dne se svými přáteli a případně seznámení se s důležitými lidmi na straně ženicha a nevěsty ještě před svatebním dnem.

Plánujete-li rozlučku se svobodou a chtěli byste ženicha překvapit netradiční, ale velmi zábavnou aktivitou, na kterou rozhodně nezapomenete a která žádného chlapa neurazí, zařaďte do svého programu Tour de beer, venkovní únikovou hru po pražských mini-pivovarech!

Aby loučení se svobodou nebylo jen a pouze o samotném pití piva a sezení v pivovarech, budete mít v rámci venkovní únikové hry o zábavu postaráno poutavým příběhem.

Skrze mobilní aplikaci Get Out Fun se dostanete se do blízké budoucnosti, konkrétně do roku 2027. V Česku už čtvrtým rokem panuje nejpřísnější prohibice v dějinách. Pít se nesmí ani pivo! To bychom však nebyli my Češi, abychom si nějakou tu cestičku k pivu nevyšlapali.

Jedinou možností, jak ochutnat zlatavé národní bohatství, je vydat se do Starého města a vypátrat některý z posledních, přísně utajených minipivovarů, o kterých vědí jen zasvěcení.

Ulice Prahy přitom stráží speciální hlídky Ministerstva průmyslu, přezdívané Suchá hrdla, které za konzumaci alkoholu uvěznily už tisíce lidí a jejich počet každou noc stoupá. Abyste se nestali dalšími v pořadí, musíte prokázat skvělou orientaci, logické myšlení, všímavost a pamatováka. Tedy vlastnosti, které jsou všem pivařům vlastní. Tak na zdraví!

Vydejte se v rámci loučení se svobodou na dobrodružnou toulku po malých, „inkognito“ pivovarech. Vyrazit na cestu může až 6 hráčů. Pivo není zahrnuto v ceně voucheru a čeká vás celkem 6 zastávek.

Rozlučku se svobodou v podobě venkovní únikovky Tour de beer od Get Out Fun si můžete zahrát již nyní. Stáhněte si mobilní aplikaci Get Out Fun, která je zdarma a pro mobilní zařízení s operačním systémem Android z Google Play i s operačním systémem iOS z App Store, následně si vyberte venkovní únikovou hru Tour de beer a nezapomenutelná rozlučka se svobodou může začít!

0 komentář
FacebookE-mail

Plánujete-li školní výlet nebo exkurzi a chtěli byste své žáky příjemně překvapit netradičním přístupem k výuce, máme pro Vás zajímavý tip, díky kterému možná získáte nominaci na ocenění nejoblíbenějšího učitele roku. 

Pakliže uvažujete jako moderní osoba, jdete s dobou, máte svěží a cool pohled na vzdělávání a nebaví Vás zkostnatělé výukové procesy našeho školství, pak by se Vám mohl líbit způsob, jak dodat výuce šťávu a vdechnout život usínajícím a znuděným žákům. 

Až budete plánovat školní akci, zkuste využít propojení školního programu s venkovní únikovou hrou Get Out Fun. Nejen že si žáci užijí neskutečnou zábavu, ale především se vzdělají a nebudou se u toho vůbec nudit. Jistě víte, že škola hrou je tou nejjednodušší a nejefektivnější cestou, jak se rychle naučit dané téma. Zkrátka, pokud bude Vaše žáky výukový program bavit a užijí si ho, určitě budete v případném testu rozdávat jen samé jedničky. Spokojenost bude na obou stranách. Vy předáte žákům skrze mobilní aplikaci a venkovní únikovou hru od GetOutFun požadovanou výuku, žáci se dozvědí co mají, v testu získají skvělé hodnocení a Vy budete v jejich očích oblíbenou osobou. 

Nyní už stačí jen vybrat vhodný výukový program v podobě venkovní únikové hry GetOutFun.com

Únikovou hru můžete žákům naplánovat například v prostorách Zoo Praha, nebo v Národním technickém muzeu.

Jak taková hra vypadá?

1. Pražská zoo aneb novodobá Noemova archa

Užijte si procházku v pražské zoo trošku jinak. Na námět biblické pověsti o Noemově arše. Pomozte Noemovi nalodit všechna zvířátka na archu, aby nevymřela stejně jako dinosauři nebo jednorožci! Najděte všechny indicie, vyluštěte hádanky a dojděte zdárně až do cíle!

Noe odvedl kdysi velmi záslužnou práci, ale „nevychytal“ úplně všechno. A z toho důvodu máme například jednorožce už jen v pohádkách. Tentokrát bude záchrana zvířectva na vás, povede se Vám lépe?

Nebojte, žádná další katastrofální potopa světa se (snad) nestane, tak není důvod k panice, naopak. Díky hře, která unikátním způsobem propojuje svět kolem nás s virtuální realitou, zažijete příjemné chvíle. Obtížnost hry je střední, proto si ji skvěle užije skupina přátel, i rodiny s dětmi (vhodné od 4 let). Hra Vám zabere přibližně 2–3 hodiny (dle vašich schopností) a může ji hrát až 6 osob.

Tuto venkovní únikovou hru na motivy známé biblické pověsti si můžete zahrát kdykoli v otevíracích hodinách pražské Zoo. Do Vašeho chytrého telefonu si jednoduše stáhněte aplikaci Get Out Fun z Google Play nebo App Store, zakupte si vstupenky (nejsou zahrnuty v ceně voucheru) a zábava může začít. 

Díky této hře zažijete procházku pražskou Zoo trochu jinak. Během hry se budete snažit najít všechny indicie, vyluštit nejednu hádanku a dojít zdárně až ke konci. Odměnou vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu.

2. Druhou doporučenou hrou je Národní technické muzeum

Češi vždy byli a budou jedním z vynalézavých, technicky zaměřených národů. Proto si vás vybral významný americký miliardář. Ukažte své schopnosti a naplánujte mu cestu okolo světa se startem i cílem v Hamburku. Tato hra prověří, jak moc jste všímaví a jak vám to pálí. Hra je ideální i pro rodiny s dětmi.

Dnešní menu: zavařené mozkové závity s dobrodružnou omáčkou.

Všichni závodníci jsou připraveni na startovní čáře! Zvládnete všechny nástrahy a připojíte se ke jménům jako Ressl, Křižík či bratranci Veverkové? Navraťte českému národu slávu, kterou si zaslouží!

Projděte si nejnavštěvovanější muzeum v České republice zábavnou formou bojovky: „Píše se rok 1947 a ve Spojených státech před pár týdny zemřel jeden z nejbohatších lidí na světě – Henry Ford. Jeho vliv na podnikání, management nebo marketing, ale i kulturu a společnost obecně byl tak významný, že se dvacet nejbohatších a nejvlivnějších lidí na světě rozhodlo na jeho počest uskutečnit milionový závod kolem světa.

Nejenže poznáte nejza­jímavější exponáty Národního technického muzea, zapojíte mozkové závity a ještě se skvěle pobavíte.

Zkuste již nyní aplikovat do své výuky vzdělávací programy skrze venkovní únikové hry od Get Out Fun a oživte nudný výklad ze školních lavic. Buďte cool učitelem a dopřejte svým žákům zábavnější formu výuky.

0 komentář
FacebookE-mail

Také si Vás získaly venkovní únikové hry, ale hledáte tipy, jak zlepšit své skóre? Chtěli byste si vyzkoušel více únikových her, ale ještě nejste tolik ostřílení a prozatím se otrkáváte? Zkuste se inspirovat našimi radami, které by Vám mohly pomoci k dosažení úspěšného zdolání cíle jakékoliv venkovní únikovky.

Většina venkovních únikových her GetOutFun v Praze od Vás nebudou vyžadovat žádné odborné vědomosti nebo dovednosti. Pražské venkovní únikovky jsou především o zábavě, selském rozumu a vtipu. Proto nehledejte složitosti a koukejte se po detailech. Venkovní úniková hra není raketová věda a proto možná tak moc netrapte svůj mozek a zkuste na to jít lišácky. 

Určitě si ale před samotnou hrou vyberte osobu, která bude průběh hry řídit a korigovat jednotlivé hráče. Tato osoba bude mít na starosti sběr předmětů od ostatních hráčů. Sbírání informací a předávání dále celému týmu a také hlídání času a použitých hádanek je důležité, aby se týmu nepletly do dalšího průběhu hry a tím jste se zbytečně nezdržovali. 

Každopádně úniková hra je o bystrosti, o hledání a zkoumání svého okolí. Buďte tedy v pozoru a nenechte si ujít sebemenší detail, který by mohl do rozluštění Vaší hádanky pasovat. Aby se Vám podařilo najít co nejvíce hádanek, hledejte všichni v týmu, na různých místech – rozdělte se a centimetr po centimetru prohledejte své okolí. Opět platí, že únikové hry jsou o zábavě, tímto způsobem přistupujte i k hledání nápověd a indícií. Určitě nebudou nápovědy schované hluboko v zemi pod kamenem, který může na první pohled působit zajímavě. Indície byste měli vidět na první pohled nebo při drobném zapátrání. 

Pokud najdete nějaký předmět, který se týká hry, dejte ho na viditelné místo a k němu shromažďujte ostatní předměty, ať máte přehled o všech indíciích a hádankách, které budete používat. Díky přehlednosti se Vám bude lépe rozpoznávat podstata hry a ulehčíte si její rozluštění. 

Únikové hry jsou o zdolávání dílčích úkolů, proto se vždy soustřeďte na řešení daného úkolu selským rozumem. Pokud se nejste schopni pohnout z místa, protože někam nedosáhnete, nezkoušejte se za každou cenu protáhnout určitou skulinkou. Spíše se podívejte kolem sebe, jestli neexistuje jednodušší způsob, jak se na dané místo dostat, případně zda není po ruce nějaký nástroj, který by Vám v řešení daného úkolu pomohl a ulehčil Vám snažení.

Naše rady si můžete ihned vyzkoušet v prostředí jakékoliv moderní pražské únikové hry od Get Out Fun. Stáhněte si mobilní aplikaci Get Out Fun, která je zdarma a pro mobilní zařízení s operačním systémem Android z Google Play i s operačním systémem iOS z App Store, následně si vyberte Vámi oblíbenou venkovní únikovou hru a zábava může začít.

0 komentář
FacebookE-mail

Venkovní únikové hry si můžete zahrát naprosto kdykoliv se Vám jen bude chtít a naprosto s kýmkoliv se Vám bude chtít. Venkovní únikové hry jsou především o zábavě, ale pakliže byste to vzali vážně a chtěli si vybrat vhodné členy do svého dream teamu, vybírejte pečlivě. Existuje několik typů osobností, které můžete při venkovní únikové hře potkat, někteří pro Vás mohou být výhrou, ale ti ostatní…? Zkrátka vybírejte pečlivě 🙂

Stresující časomíra – neustále hlídá své hodinky, stojí nad Vámi, vyvíjí nátlak a dokola Vám připomíná, že pokud nepohnete, tak nebudete mít slušný čas a ten předchozí tým určitě neporazíte. 

Otravný přednášející – všichni víte, že potřebujete kus skládanky, který získáte tak, že rozluštíte datum na historickém oblouku budovy a pak toto datum jako jedno číslo odečtete od zbytku vzorce. Přesto všechno se vždy najde někdo, kdo Vám přesně popíše, že musíte rozluštit datum na historickém oblouku budovy, které následně odečtete od zbytku vzorce. Přeci nemusíte dokola a dokola, krok za krokem poslouchat, co máte udělat, abyste získali další potřebnou indicii. Zkrátka otravný přednášející je to osoba, která Vás bude brzdit, vést zbytečné přednášky o tom, co je všem zcela jasné, ale čas Vám bude utíkat mezi prsty. A o čem jiném je úniková hra, když ne o uniknutí a zdolání cíle v krátkém čase? Pokud ale budete mít po ruce pana časomíru, není se čeho obávat.

Demolition man – nejde to silou, půjde to větší. Přeci nezáleží na tom, že jde o hlavolam. Úkol byl jasný – získat indicii. Je ale potřeba si uvědomit, že venkovní únikové hry využívají veřejného prostoru k samotné podstatě hry a bylo by ohromně skvělé, kdyby tyto prostory zůstaly neponičené jak pro další hráče, tak především pro veřejnost 🙂 Pokud nedokážete přečíst nápis napsaný na zlaté koruně určité sochy, neznamená to, že korunu sejmete z hlavy a podíváte se na ni hezky zblízka. 

Zasloužilý veterán únikových her – vše už zdolal, ví nejlépe, jak vše rozluštit. Ideálně se mu nepleťte pod ruce a pouze koukejte, jak tento hrdina vyřeší všechny hádanky venkovní únikové hry Get Out Fun. Nápověda? Nepřichází v úvahu! Až Vás všechny vítězně dovede do cíle, tak hlavně nezapomeňte na pořádnou oslavu a uznání, příště by s Vámi již nemusel jít. A to je přeci škoda, když za Vás vše vyřeší a zbytek týmu se k žádné hádance nemůže ani přiblížit, aby mu to nepokazili 🙂 

Problikávající žárovka – stejně jako vás neuspokojí žárovka, která chvilku svítí a chvilku ne, jinými slovy Vás její služby začnou během pár minut otravovat, stejně tak můžete získat dojem z dalšího typu osoby, na kterou v prostředí únikových her můžete narazit. Tato osoba se velmi ráda zhostí úkolu a začne se soustředit (rozsvítí se), ale když zkusí svou myšlenku aplikovat, nic se nestane (zhasne). Ale přeci nekončíme, nápadů je spousta – co pokus, to omyl a náš kamarád problikává jako rozbitá žárovka. Zkusíme využít nápovědy? Nikoliv, za chvilku to už přeci vymyslí! Ne, furt nic? Tak asi nevymyslí! 

Leader – každý tým musí mít vůdce, osobu, která ví co dělá a skupinu vede ke zdárnému zdolání cíle. Vizualizace je to, co ovládá na jedničku, přesní ví, kdo by měl zastávat jakou funkci a smysluplně rozděluje úkoly. Neporoučí, ale stmeluje tým a společně se Vám daří rozluštit hádanky jako po másle.

Slečinka – to je přesně ta osoba, která stojí opodál, kouká do mobilu a na Vaši žádost o pomoc zreaguje odtažitě. Přeci se jen dívá, odsekává Vám, že nehraje a jako tohle ji úplně nebaví a že na tu římsu vysadit nechce, protože je to špinavé a že se nebude ztrapňovat. Ale není se čeho obávat, protože pražské únikovky od Get Out Fun jsou nejen pro tvrďáky, ale i pro slečinky, které se nechtějí umazat 🙂

Sestavte si tedy tým právě z těch osob, které Vám jsou nejužitečnější, pocitově nejpříjemnější a užijte si skvělou zábavu. Stáhněte si mobilní aplikaci Get Out Fun, která je zdarma a pro mobilní zařízení s operačním systémem Android z Google Play i s operačním systémem iOS z App Store, následně si vyberte Vámi oblíbenou venkovní únikovou hru a zábava může začít.

0 komentář
FacebookE-mail

Víte jaké venkovní únikové hry GetOutFun jsou v Praze nejoblíbenější? Zajímá Vás, jaké téma venkovní únikovky je pro Vás nejvhodnější? Projděte si seznam venkovních únikových her, které si lze v centru Prahy zahrát, a nechte se vtáhnout do jejich příběhů.

1. Po stopách korunovačních klenotů

České korunovační klenoty jsou chloubou našeho národa. Po dlouhá staletí byly klenoty bezpečně uchovány na hradě Karlštejn. Pak ale došlo k neštěstí. Během převozu na Pražský hrad v roce 1619 se korunovační klenoty ztratily. Pomozte ztracené klenoty najít a vrátit českému národu jednu z jeho největších památek! Hra začíná na Staroměstském náměstí. Než začnete hrát, ujistěte se, že stojíte skutečně uprostřed Staroměstského náměstí. Na pomoc si můžete vzít až 6 kamarádů.

Kdyby Karel IV. sestavoval poradní sbor učenců a alchymistů dnes, víc než polovina z nich by programovala mobilní aplikace.

Posbírejte všechny indicie, nalezněte korunovační klenoty a pomozte Karlu IV. usednout na český trůn. Zvládnete to za 2 nebo za 5 hodin? Pomocí mobilní aplikace Get Out Fun poznáte nejzajímavější pražská zákoutí a ještě se u toho skvěle pobavíte.

Podíváte se třeba na Staroměstské náměstí, Karlův most, k Národnímu divadlu či do samotného srdce Prahy na Pražský hrad. Díky možnostem nápověd se podaří do cíle dorazit každému. Je jen na Vás, kolik nápověd vyčerpáte a jak dobrým týmem se stanete. Ukažte, co ve Vás je!

2. Tour de beer

Dostáváte se do blízké budoucnosti, konkrétně do roku 2027. V Česku už čtvrtým rokem panuje nejpřísnější prohibice v dějinách. Pít se nesmí ani pivo! To bychom však nebyli my Češi, abychom si nějakou tu cestičku k pivu nevyšlapali. Vydejte se s námi na dobrodružnou toulku po malých, „inkognito“ pivovarech. Vyrazit na cestu může až 6 hráčů. Pivo není zahrnuto v ceně voucheru a čeká vás celkem 6 zastávek.

Nevíte, jestli s kamarády vyrazit na pivo, nebo raději na zábavnou únikovku? Problém vyřešen – spojte to v jedno!

Píše se rok 2027 a Česko už čtvrtým rokem sužuje nejtvrdší prohibice v dějinách. 

Jedinou možností, jak ochutnat zlatavé národní bohatství, je vydat se do Starého města a vypátrat některý z posledních, přísně utajených minipivovarů, o kterých vědí jen zasvěcení.

Ulice Prahy přitom stráží speciální hlídky Ministerstva průmyslu, přezdívané Suchá hrdla, které za konzumaci alkoholu uvěznily už tisíce lidí, a jejich počet každou noc stoupá. Abyste se nestali dalšími v pořadí, musíte prokázat skvělou orientaci, logické myšlení, všímavost a pamatováka. Tedy vlastnosti, které jsou všem pivařům vlastní. Tak na zdraví!

3. Národní technické muzeum

Češi vždy byli a budou jedním z vynalézavých, technicky zaměřených národů. Proto si Vás vybral významný americký miliardář. Ukažte své schopnosti a naplánujte mu cestu okolo světa se startem i cílem v Hamburku. Tato hra prověří, jak moc jste všímaví a jak vám to pálí. Hra je ideální i pro rodiny s dětmi.

Dnešní menu: zavařené mozkové závity s dobrodružnou omáčkou.

Všichni závodníci jsou připraveni na startovní čáře! Zvládnete všechny nástrahy, a připojíte se ke jménům jako Ressl, Křižík či bratranci Veverkové? Navraťte českému národu slávu, kterou si zaslouží!

Projděte si nejnavštěvovanější muzeum v České republice zábavnou formou bojovky: „Píše se rok 1947 a ve Spojených státech před pár týdny zemřel jeden z nejbohatších lidí na světě – Henry Ford. Jeho vliv na podnikání, management nebo marketing, ale i kulturu a společnost obecně byl tak významný, že se dvacet nejbohatších a nejvlivnějších lidí na světě rozhodlo na jeho počest uskutečnit milionový závod kolem světa. Vyhrává ten, kdo se přes několik záchytných bodů dostane nejrychleji z Hamburku do Hamburku.“

S rodinkou, přáteli nebo s kolegy zároveň poznáte nejza­jímavější exponáty Národního technického muzea, zapojíte mozkové závity a ještě se skvěle pobavíte.

4. Pražská zoo aneb novodobá Noemova archa

Užijte si procházku v pražské zoo trošku jinak. Na námět biblické pověsti o Noemově arše. Pomozte Noemovi nalodit všechna zvířátka na archu, aby nevymřela stejně jako dinosauři nebo jednorožci! Najděte všechny indicie, vyluštěte hádanky a dojděte zdárně až do cíle!

Noe odvedl kdysi velmi záslužnou práci, ale „nevychytal“ úplně všechno. A z toho důvodu máme například jednorožce už jen v pohádkách. Tentokrát bude záchrana zvířectva na Vás, povede se Vám lépe?

Nebojte, žádná další katastrofální potopa světa se (snad) nestane, tak není důvod k panice, naopak. Díky hře, která unikátním způsobem propojuje svět kolem nás s virtuální realitou, zažijete příjemné chvíle. Obtížnost hry je střední, proto si ji skvěle užije skupina přátel, i rodiny s dětmi (vhodné od 4 let). Hra Vám zabere přibližně 2–3 hodiny (dle vašich schopností) a může ji hrát až 6 osob.

Jedná se o venkovní únikovou hru na motivy známé biblické pověsti, kterou si můžete zahrát kdykoli v otevíracích hodinách pražské zoo. Do Vašeho chytrého telefonu si jednoduše stáhněte aplikaci Get Out Fun z Google Play nebo App Store, zakupte si vstupenky (nejsou zahrnuty v ceně voucheru) a zábava může začít. 

Díky této hře zažijete procházku pražskou zoo trochu jinak. Během hry se budete snažit najít všechny indicie, vyluštit nejednu hádanku a dojít zdárně až ke konci. Odměnou vám bude nejen vítězství, ale také čas, který aktivně strávíte na čerstvém vzduchu a ve společnosti Vašich blízkých. 

5. V zakletí času

Ocitáme se v době, kdy čas je velmi nestabilní. Pohybujeme se tam a zpět. A to stále rychleji a rychleji. Čas a jeho nestabilita neustále nabývají na síle a hrozí, že zcela pohltí prostor, ve kterém žijeme. Je třeba projít minulostí a dát času řád. Je na Vás, abyste náš svět zachránili.

Jen pár kroky se dostanete z jednoho století do jiného – Praha je totiž ve skutečnosti obří stroj času!

Procházíte se s rodinkou rádi historickou Prahou? A co si takovou procházku pro jednou zpestřit tím, že během ní hrdinsky zachráníte časoprostor? Sestavte tým přátel, kolegů, případně manželů s dětmi nebo jiných rodinných příslušníků a vypravte se spolu s Get Out Fun za dobrodružstvím v kulisách stověžatého města.

Projděte napříč staletími a nalezněte bod zlomu, kdy začal být čas nestabilní. Podaří se Vám čas napravit a zachránit svět? Hra Vás provede nejznámějšími turistickými místy Prahy, a dozvíte se při ní spoustu zajímavostí. Střední obtížnost si užijí i rodinky s dětmi, těžkou variantu ocení všichni, kteří si rádi lámou hlavu se šiframi a rafinovanými hádankami.

Zaujala Vás některá z venkovních únikových her a zajímá Vás, jak začít hrát? Nejdříve si musíte stáhnout mobilní aplikaci Get Out Fun, která je zdarma a pro mobilní zařízení s operačním systémem Android z Google Play i s operačním systémem iOS z App Store, následně si vyberte Vámi oblíbenou venkovní únikovou hru a zábava může začít.

0 komentář
FacebookE-mail

Máte-li chuť zažít při své procházce nějaké zpestření, pak máme pro Vás zajímavý tip. 

Venku je krásně, sluníčko začíná hřát, s každým nádechem cítíte lehký čerstvý vzduch, tak proč si tyto krásné dny neužít na maximum?

Máte-li v sobě navíc soutěžního ducha, můžete si s přáteli užít při své procházce trochu té soutěžní atmosféry. Pokud si spíše chcete vychutnat klidné procházky zpestřené o netradiční zábavu i ponaučení, tak i tato možnost se Vám nabízí. 

Jaká aktivita by Vaší procházce mohla dodat šmrnc? Řeč je o venkovní únikové hře z nabídky Get Out Fun, která Vám nejen rozšíří obzory, a současně se během Vaší procházky něco zajímavého dozvíte, ale také potrápíte mozkové závity a odpočinete si lehkou aktivitou.

Jak si tedy vychutnat odpoledne na čerstvém vzduchu formou zábavné, ale přesto poklidné procházky? Je pouze na Vás, zda budete chtít soutěžit, pokořit časový limit konkrétní venkovní únikové hry a zároveň uspořádat soutěž mezi několika týmy přátel a poměřit své síly při řešení tajemných šifer, hádanek a úkolů. Nebo zda budete chtít jen otestovat své vědomosti a v rámci pohodového odpoledne si v klidu projít konkrétní únikovou hrou v centru Prahy.

Máte-li chuť užít si zajímavý den s přáteli, pak si do svého mobilního zařízení stáhněte aplikaci Get Out Fun, která je zdarma a pro mobilní zařízení s operačním systémem Android z Google Play i s operačním systémem iOS z App Store. Následně si vyberte konkrétní venkovní únikovou hru a přejeme Vám krásou zábavu.

0 komentář
FacebookE-mail

Přemýšlíte o netradičním dárku pro své přátele, rodinné příslušníky nebo kolegy z práce? Už Vás nebaví neosobní dárky v podobě láhve, bonboniéry či dokonce financí v obálce? Uvažujete o něčem speciálním? Pak využijte možnosti sestavení tématu venkovní únikové hry na přání.

Pokud máte zájem přizpůsobit téma únikové hry zájmům dané osoby, pak na míru Vašim nejtajnějším představám a přání připravíme poutavý příběh tématické venkovní únikové hry.

Fantazii se meze nekladou, a proto představu lze připravit individuální venkovní únikovou hru například jako část rozlučky se svobodou. 

Uvažujete o teambuildingu pro jednotky kolegů, desítky osob z určitého oddělení nebo stovky zaměstnanců z celé společnosti? Vyslechneme si Vás, připravíme návrh celého konceptu, sestavíme Vám venkovní únikové hry na klíč a zařídíme kompletní organizaci teambuldingové akce, podle příběhu, tématiky nebo filozofie Vaší společnosti. Venkovní únikovou hru Vám na zakázku vytvoříme téměř na jakémkoliv místě, s libovolnou tématikou, produktovým či firemním brandingem, i jinými specifiky. 

Jsme GetOutFun.com, jsme tu zkrátka pro Vás, pro osoby, které si chtějí užívat více, než jen tradiční zábavou! 

0 komentář
FacebookE-mail

Únikové hry náročné nejsou, pokud si to tedy nebudete přát nebo si je nezkomplikujete 🙂 Únikovka od Get Out Fun je tématicky zaměřená venkovní hra, která nabízí několik úrovní. Zahrát si ji mohou úplní začátečníci a rodiny s dětmi, středně pokročilí i skuteční experti na únikové hry v Praze.

Jednotlivá témata únikových her, inspirována mnoha historickými ději, si můžete vyzkoušet v mnoha úrovních. Začít můžete klidnou procházkou a nakonec můžete s přáteli soutěžit v nejtěžší úrovni a zároveň neustále pokořovat žebříček nejlepších časů. GetOutFun.cz zkrátka nabízí zábavu plnou hádanek, šifer a rébusů, které budete mít za úkol v určitém časovém limitu rozluštit. 

A jak začít? Nejdříve si musíte stáhnout mobilní aplikaci Get Out Fun, která je zdarma a pro mobilní zařízení s operačním systémem Android z Google Play i s operačním systémem iOS z App Store.

Následně si vyberte jednu z mnoha zajímavých venkovních únikových her, které si můžete prostudovat na stránce GetOutFun.

Přejeme skvělou zábavu!

0 komentář
FacebookE-mail

Venkovních únikových her je skutečně nepřeberné množství, jak si tedy vybrat únikovku, kterou dává smysl si zahrát? Návod na výběr kvalitní únikové hry je v podobě mobilní aplikace Get Out Fun, pomocí které si můžete vybrat ověřené venkovní únikové hry v Praze a okolí. 

Mobilní aplikaci Get Out Fun s přehledem ověřených venkovních her si můžete zdarma stáhnout do mobilních zařízení s operačním systémem Android z Google Play i s operačním systémem iOS z App Store.

Jakmile budete mít aplikaci nainstalovanou ve svém mobilu, můžete si zobrazit seznam tematických únikových her. A jaké že jsou ty nejoblíbenější únikové hry, které si můžete prostřednictvím mobilní aplikace zahrát?

Můžete zkusit například únikovou hru nazvanou Po stopách korunovačních klenotů, jejíž příběh začíná na Staroměstském náměstí v Praze. České korunovační klenoty jsou chloubou našeho národa. Po dlouhá staletí byly klenoty bezpečně uchovány na hradě Karlštejn, ale pak se stalo neštěstí. Během převozu na Pražský hrad, v roce 1619, se však korunovační klenoty ztratily. Bude tedy na Vás, abyste pomohli s nalezením ztracených klenotů a navrátili českému národu jednu z jeho největších památek!

Abychom nechodili od Staroměstského náměstí daleko po Praze, můžete spustit únikovou hru, prostřednictvím které budete V zakletí času. Přesně tak se tato oblíbená úniková hra jmenuje. V prostředí této hry se ocitnete v době, kdy je čas velmi nestabilní. Pohybujeme se tam a zpět, a to stále rychleji a rychleji. Čas a jeho nestabilita neustále nabývá na síle a hrozí, že zcela pohltí prostor, ve kterém žijeme. Je třeba projít minulostí a dát času řád. Je na vás, abyste náš svět zachránili.

V Praze se zkrátka najde velmi mnoho zajímavých únikových her a jsou velmi blízko u sebe. S mobilní aplikací Get Out Fun budete mít u sebe jedny z nejoblíbenějších venkovních únikovek, které si můžete kdykoliv zahrát.

0 komentář
FacebookE-mail

Únikové hry se neustále zdokonalují, stejně jako se vyvíjí vše kolem nás. Technologie udávají trend napříč všem oborům a ani únikové hry nemohly být pozadu. Technologie nás zkrátka doprovází každý den a právě díky technologiím a modernizaci si můžeme dovolit automatizovat nespočet činností. Moderní technologie nám zpříjemňují život, šetří čas a dělají nás výkonnějšími. 

Moderní technologie jsou zkrátka všudypřítomné a je vhodné jich naplno využívat. Ať už při práci, vzdělávání či zábavě, vždy nám technologie mohou moci dosáhnout cíle. Venkovní únikové hry Get Out Fun nabízí spojení moderních technologií v podobě vlastní mobilní aplikace, ve které se všechny tři zmíněné aktivity prolínají při firemním teambuildingu, vytvořeném speciálně od Get Out Fun, na míru dané firmě a dle konkrétních potřeb. Ovšem mobilní aplikaci Get Out Fun neuvyužijete pouze u firemních akcí a teambuildingu. Abyste si užili jedny z nejoblíbenějších venkovních únikových her v Praze, bude potřeba, abyste si stáhli mobilní aplikaci, která je zcela zdarma na Google Play a App Store. 

Po instalaci mobilní aplikace si vytvoříte svůj profil hráče, ve kterém si můžete vybrat některou z tematických venkovních únikových her. Mobilní aplikace Vám umožní si kdykoliv s přáteli užít zábavnou únikovou hru v centru Prahy, aniž byste museli předem cokoliv rezervovat. Pouze si na svém mobilním zařízení spustíte aplikaci Get Out Fun, vyberete požadovanou únikovku a začnete hrát. 

Venkovní úniková hra v mobilní aplikaci je zkrátka skvělý nástroj, když budete například na procházce Prahou a dostanete nápad, že byste si mohli s pár přáteli užít skvělé odpoledne plné zábavy, poznání a pohybu. Venkovní úniková hra je nejen skvělým zábavným prostředkem, ale zároveň se při jejím hraní dozvíte spoustu zajímavých informací z historie, kultury, okolního prostředí, budete luštit šifry, hádanky a plnit úkoly. To vše na čerstvém vzduchu v kolektivu nejlepších přátel, se kterými během zdolávání cíle uděláte i něco pro své zdraví, jelikož venkovní úniková hra je plná pohybu. 

Mít ve svém mobilu staženou aplikaci od GetOutFun se zkrátka vyplatí, vždy budete o něco chytřejší, poznáte kouzelná místa, skvěle se pobavíte, nasajete do plic čerstvý vzduch a možná i shodíte nějaké to kilo 🙂

Mobilní aplikaci Get Out Fun si můžete zdarma stáhnout do mobilních zařízení s operačním systémem Android z Google Play i s operačním systémem iOS z App Store.

0 komentář
FacebookE-mail