Venkovních únikových her je skutečně nepřeberné množství, jak si tedy vybrat únikovku, kterou dává smysl si zahrát? Návod na výběr kvalitní únikové hry je v podobě mobilní aplikace Get Out Fun, pomocí které si můžete vybrat ověřené venkovní únikové hry v Praze a okolí. 

Mobilní aplikaci Get Out Fun s přehledem ověřených venkovních her si můžete zdarma stáhnout do mobilních zařízení s operačním systémem Android z Google Play i s operačním systémem iOS z App Store.

Jakmile budete mít aplikaci nainstalovanou ve svém mobilu, můžete si zobrazit seznam tematických únikových her. A jaké že jsou ty nejoblíbenější únikové hry, které si můžete prostřednictvím mobilní aplikace zahrát?

Můžete zkusit například únikovou hru nazvanou Po stopách korunovačních klenotů, jejíž příběh začíná na Staroměstském náměstí v Praze. České korunovační klenoty jsou chloubou našeho národa. Po dlouhá staletí byly klenoty bezpečně uchovány na hradě Karlštejn, ale pak se stalo neštěstí. Během převozu na Pražský hrad, v roce 1619, se však korunovační klenoty ztratily. Bude tedy na Vás, abyste pomohli s nalezením ztracených klenotů a navrátili českému národu jednu z jeho největších památek!

Abychom nechodili od Staroměstského náměstí daleko po Praze, můžete spustit únikovou hru, prostřednictvím které budete V zakletí času. Přesně tak se tato oblíbená úniková hra jmenuje. V prostředí této hry se ocitnete v době, kdy je čas velmi nestabilní. Pohybujeme se tam a zpět, a to stále rychleji a rychleji. Čas a jeho nestabilita neustále nabývá na síle a hrozí, že zcela pohltí prostor, ve kterém žijeme. Je třeba projít minulostí a dát času řád. Je na vás, abyste náš svět zachránili.

V Praze se zkrátka najde velmi mnoho zajímavých únikových her a jsou velmi blízko u sebe. S mobilní aplikací Get Out Fun budete mít u sebe jedny z nejoblíbenějších venkovních únikovek, které si můžete kdykoliv zahrát.